Szymon Kopias | Blog

Jaki masz stosunek do bogaczy?

Czy zauważyłeś że większość ludzi ma negatywny stosunek do bogaczy? Skąd to się bierze? Czy może bogacz wyrządził takiej osobie krzywdę? Może jest powodem niedostatku biednej osoby? Może zabrał wszystkie pieniądze świata dla siebie i już nic nie zostawił dla innych?

Większość ludzi podświadomie ma obraz bogatych jako złodziei, oszustów, takich którzy dorobili się na nieszczęściu i krzywdzie innych. Musisz zdać sobie sprawę że takie myślenie sprawi, że nigdy nie zostaniesz bogaty! Jak możesz stać się kimś, kim podświadomie gardzisz… Ale muszę Cię uspokoić, jeszcze nie jest za późno. Nie musisz upierać się przy swoim. Możesz zmienić myślenie. Jeśli chcesz zostać milionerem to nawet musisz!

Uświadom sobie, że to postrzeganie przez Ciebie ludzi bogatych jako złych nie wypływa z Ciebie tylko z zewnątrz… Od innych ludzi, którzy tylko powtarzają to co kiedyś usłyszeli.

Często też powodem jest telewizja, która nagłaśnia przypadki bogatych, którzy dorobili się swojego majątku nieuczciwie. Zastanów się czy chcesz nadal mieć w głowie taki obraz ludzi bogatych czy może chcesz sam być bogaty? Warunek jest taki: możesz wybrać tylko jedno z dwóch!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *