Szymon Kopias | Blog

Otaczaj się pozytywnymi ludźmi!

Czy wiesz że energia jest zaraźliwa? Często przejmujemy energię ludzi z naszego otoczenia i nawet nie jesteśmy tego świadomi. Teraz gdy już o tym wiesz, zastanów się z jakimi ludźmi najczęściej przebywasz. Czy z ludźmi którzy są pozytywni i ciągną Cię do góry? Czy może z „narzekaczami”, którzy zamiast zmienić coś w swoim życiu, tkwią ciągle w tym samym miejscu. Podejrzewam że w większości masz kontakt z ludźmi z tej drugiej grupy…

Niestety muszę Ci powiedzieć że przebywając ciągle wśród ludzi biednych nie staniesz się bogaty. Masz na to szansę natomiast, jeśli zaczniesz czerpać motywacje od ludzi którzy odnoszą sukcesy. To czy skorzystasz z tej rady i czy zmienisz coś w swoim życiu to zależy już od Ciebie. Ale pamiętaj, samo przebywanie wśród ludzi bogatych mentalnie, nic nie da. Żeby mieć efekty potrzebujesz też na coś się zdecydować. Zdecydować się na konkretne działania.

Zdecydowanie się na podjęcie współpracy z trenerem systemu uniwersalnego w biznesie jest Twoją przepustką do zostania człowiekiem wolnym finansowo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *