Szymon Kopias | Blog

Nie bój się reklamować!

Czy wiesz, że częstym powodem niepowodzeń w biznesie i dążeniu do bogactwa jest niechęć do promowania się? Przecież to oczywiste! Jeśli nie lubisz/ nie chcesz/ boisz się promować i reklamować, to jak ktoś może dowiedzieć się o Twoim produkcie bądź usłudze?

Jeżeli nie powiesz ludziom o tym co masz im do zaoferowania to nie ma możliwości żeby się o tym dowiedzieli. Dlaczego? Dlatego że nikt inny nie zrobi tego za Ciebie. Jaki miałby z tego pożytek? Dlatego zapamiętaj:

jeśli chcesz odnieść sukces, MUSISZ zacząć się promować.

Bogaci ludzie nie mają z tym problemu. Znają swoją wartość i wartość swojego produktu lub usługi. Oczywiście trzeba tu zaznaczyć że musisz być całkowicie przekonany do tego co promujesz. Musisz wierzyć że to pomoże innym ludziom w rozwiązaniu ich problemów. Wiem że często na końcu swoich artykułów namawiam Cię do rozpoczęcia współpracy ze mną. Dlaczego to robię? Po pierwsze dlatego że jestem w 100% przekonany co do tego że nasza współpraca zmieniłaby Twoje życie a po drugie ponieważ odniosę korzyści materialne. Uważam że to co mam do zaproponowania jest bardzo wartościowe dlatego nie jest to dla mnie problem żeby o tym mówić i pisać. Czy jeżeli jako jedyny miałbyś lekarstwo na bardzo rzadką chorobę i ktoś w Twoim otoczeniu by na nią zachorował to ukrywałbyś to lekarstwo przed nim? Myślę że chciałbyś mu je sprzedać. Niechęć do promocji i reklamy może wynikać z kilku rzeczy. Być może zostałeś kiedyś odrzucony proponując swój produkt innej osobie, być może masz złe skojarzenia związane z promocją ponieważ ktoś kiedyś próbował Ci „wcisnąć” produkt którego wcale nie chciałeś, być może rodzice powtarzali Ci że nie ładnie jest się chwalić. A może twierdzisz że nie będziesz się promował ponieważ to Ci uwłacza w pewien sposób… Musisz zrozumieć, że te 4 przekonania sprawią że nigdy nie staniesz się bogaty. W biznesie działają całkiem inne prawa mówiące o tym że promocja i reklama to najważniejsze narzędzia na drodze do sukcesu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *